KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197370
nr 1619 7370
Akvarell
Otto Ericsson. Signerad, daterad 42, Hamnmotiv, 53x75 cm, yttermått inklusive ram: 64x87 cm
Utrop:
600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:42:31
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor